Morgana von Maxberg

Morgana

von Maxberg

Kateřina Karasová

Tanečnice


Kateřina Karasová

Tanečnice

Katka pochází z Klášterce nad Ohří, kde se narodila roku 1995.

Tanec byl pro Katku vášní už od malička . Tancovala již od 2,5 let v ZUŠ Klášterci a postupem času se naučila různé druhy tanců. Historický tanec ji lákal vždy, už jen díky jejímu bratru Martinovi. Jezdila se na něj a na Morganu dívat a byla vždy fascinována. Když přišla nabídka přidat se k Morganě, neváhala tak ani minutu. 

Morgana dala Kačce možnost stát se nejen tanečnicí, ale i herečkou. Baví ji se převlékat do kostýmu a být za někoho jiného –   být sama sebou a zároveň i někým jiným.  Zároveň si s lidmi z Morgany padla do noty. Jak by ne, když se ráda směje a v Morgane o zábavu není nouze. Ani o kamarády a fajn lidi. 

Katka v Morganě vystupuje s orientálními i historickými tanci, ale věnuje se také fireshow. Mimo to umí tak jezdit na koni. 

V osobní životě o sobě říká, že její zálibou je její práce. Jakby také ne, když vaří pivo a zkouší různě experimentovat. Také se zajímá o bylinky, ze kterých vyrábí mastě. Hraje na dva hudební nástroje: na bicí a na kytaru. Dobrým vínem ani medovinou nepohrdne a miluje dobrý humor.